УкрРус

Давайте познайомимось

     Захоплення ландшафтним дизайном увійшло в наше життя як хобі. Ідеї втілювали своїми руками. Вирішуючи конкретні проблеми, шукали спеціальну літературу і зустрічей з фахівцями. Приходило розуміння, яким має бути сад і як цього досягти. Ми зрозуміли, що нам дуже повезло, адже ми знайшли собі справу, яка, поглинаючи весь час і сили, подобалася нам все більше. Тому ми ризикнули полишити кар’єри і скористатись шансом на творчу самореалізацію.

     В ландшафтному дизайні ми вже 15! років. І це чималий термін порівняно з віком цього виду діяльності в Україні. Достатньо, щоб напрацювати серйозний досвід, вдосконалити навички та втілити в життя реальні проекти, щоб закріпитися на цьому ще молодому ринку і впевнено сказати: ми задоволені своїми досягненнями.
     Отже ПОРИ РОКУ – це Ярослава і Дмитро.


фото: Ярослава
   Ярослава Павловська.
   Ландшафтний дизайнер
   Біолог за освітою. Любить рослини і свого чорного тер’єра. Багато читає (в тому числі і літературу з садівництва та ландшафтного дизайну).
   Вигадує ідеї для дизайну Вашого саду.фото: Дмитро


   Дмитро Прохватило.
   За першою освітою - ракетобудівник :) Слухає блюз та джаз. Ганяє на гірському велосипеді. Відчуває наснагу, створюючи красиве власними руками.
   Виконує більшість робіт у Вашому саду.Ландшафтний дизайн. Київ, Буча, Ірпінь, Ворзель, Гостомель…